Mecz Gwiazd: Rozpoczynamy głosowanie!

Do 3 czerwca możecie oddawać swoje głosy na zawodniczki i zawodników, którzy już 25 czerwca wybiegną w pierwszych piątkach zespołów podczas Meczu Gwiazd POZKosz w hali Gdyńskiego Centrum Sportu.

Głosowanie tradycyjnie trwa na stronie Meczu Gwiazd POZKosz aby oddać głos należy wskazać pięć zawodniczek i pięciu zawodników do każdej drużyny, a następnie podać swój adres email. Na podamy w forlumarzu adres email zostanie wysłana wiadomość i dopiero po potwierdzeniu głos zostanie zaliczony.

Przypominamy, że w tym roku zespoły w meczu juniorek poprowadzą: Magdalena Szymkiewicz, Monika Ciecierska (Wschód) oraz Karolina Wieczorek i Łukasz Nieleszczuk (Zachód). Zespoły w meczu chłopców poprowadzą Janusz Kociołek, Mateusz Żołnierewicz (Wschód) oraz Przemysław Bieliński, Robert Jakubiak (Zachód).

Mecz Gwiazd POZKosz to również konkursy - rzutów za trzy punkty, trójka z trzech pozycji oraz wsadów. Do udziału w konkursach zapraszamy wszystkich chętnych - szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń znajdują się dziale Konkursy. Termin zgłoszeń do konkursów upływa 19 czerwca, w przypadku dużej liczby zgłoszeń organizatorzy zastrzegają możliwość organizacji kwalifikacji w godzinach porannych 25 czerwca. Nagrody w konkursach podczas Meczu Gwiazd już po raz trzeci ufunduje Basketmania.pl.

 

[ powrót ]