Mecz Gwiazd 2015 - informacje

Już 30 sierpnia w nowoczesnej ARENA GDYNIA spotkamy się na jedenastym Meczu Gwiazd POZKosz. Impreza tradycyjnie już jest poświęcona pamięci Wojciecha Pietkiewicza. Podczas Meczu Gwiazd wręczone zostaną nagrody indywidualne oraz medale w 17 klasach rozgrywek młodzieżowych.

Lista nagrodzonych wygląda następująco (w nawiasach liczba medali przeznaczonych dla zespołu):


U22 kobiet: 1. Sportowa Politechnika Gdynia (24), 2. VBW GTK Gdynia (20), 3. UKS Siódemka Sopot (15); Król strzelców: Agata Ostrowska (Sportowa Politechnika) 15,8; najlepiej rzucająca za 3 punkty: Agata Ostrowska (Sportowa Politechnika) 15; MVP: Dominika Miłoszewska (Sportowa Politechnika)

U18 kobiet: 1. Bryza Politechnika Gdańska (17), 2. VBW GTK Gdynia (17), 3. UKS Jedynka Lębork (15); król strzelców: Marta Marcinkowska (VBW GTK) 19,56; najlepiej rzucająca za 3 punkty: Joanna Firko (Bryza) 24; MVP: Katarzyna Śmietańska (Bryza);

U16 kobiet: 1. VBW GTK Gdynia (23), 2. SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański (17), 3. UKS Trops Kartuzy (21); król strzelców: Oliwia Radoń (Bryza) 16,21; najlepiej rzucająca za 3 punkty: Oliwia Radoń (Bryza) 11; MVP: Kornelia Szczęsna (VBW GTK);

U14 kobiet: 1. UKS Trops Kartuzy (21), 2. VBW GTK Gdynia (20), 3. UKS Siódemka Sopot (23); król strzelców: Zuzanna Kulińska (VBW GTK) 20,09; MVP: Aleksandra Ustowska (Trops);

U13 kobiet: 1. UKS Trops Kartuzy (16), 2. UKS Siódemka Sopot (20), 3. SKS Starogard Gdański (15);król strzelców: Dominika Mudlaff (Basket Ósemka) 26,93; MVP: Dominika Grzenkowicz (Trops);

U12 kobiet: 1. GTS Karol Warbud Rotmanka (19), 2. UKS Siódemka Sopot (16), SKS MOS Starogard Gdański (15); król strzelców: Kaja Pastuszyńska (GTS) 21,40; MVP: Kaja Pastuszyńska (GTS);

U11 kobiet: 1. UKS Trops Kartuzy (15), 2. VBW GTK SSP 14 Gdynia (19), UKS Siódemka Sopot (17); król strzelców: Cyntia Formela (Trops Kartuzy) 17,20; MVP: Kamila Grobel (Trops)


U10 kobiet: 1. VBW GTK Gdynia (21), 2. GTS Straszyn (18), 3. UKS Siódemka Sopot (20); król strzelców: Amelia Sadłowska (VBW GTK) 16,29; MVP: Amelia Sadłowska (VBW GTK);


U20 mężczyzn: 1. Trefl Sopot SA (21), 2. Poundout Politechnika Gdańsk (19), 3. Asseco Gdynia (19), król strzelców - Przemysław Żołnierewicz (Asseco) 26,75, za 3 - Kamil Hanke 29 (Politechnika), MVP - Paweł Dzierżak (Trefl);


U18 mężczyzn: 1. Trefl Sopot SA (15), 2. GAMA SKS UKS Jedynka Starogard Gdański (17), 3. MTS Basket Kwidzyn (16); król strzelców: Karol Kamiński (Politechnika) 25,77; najlepiej rzucający za 3 punkty: Szymon Tylkowski (SKS) 36, MVP - Michał Kolenda (Trefl);


U16 mężczyzn: 1. UKS 7 Trefl Sopot (23), 2. STK Czarni Laminopol Słupsk (18), 3. VBW GTK Gdynia (21); król strzelców: Adrian Góralczyk (Pelplin) 32,36; najlepiej rzucający za 3 punkty: Wiktor Kujtkowski (UKS 7) 74; MVP - Wiktor Kujtkowski (UKS 7);


U15 mężczyzn: 1. UKS 7 Trefl Sopot (22), 2. Bat Sierakowice (13), 3. STK Czarni Grawipol Słupsk (17); król strzelców: Konrad Kolka 36,38; najlepiej rzucający za 3 punkty: Konrad Kolka 22, MVP - Sebastian Walda (UKS 7);


U14 mężczyzn: 1. UKS 7 Trefl Sopot (21), 2. VBW GTK Gdynia (21), 3. GKS Korsarz Gdańsk (18); król strzelców: Sebastian Rompa 18,88; MVP - Wojciech Dzierżak (UKS 7);


U13 mężczyzn: 1. UKS 7 Trefl Sopot (20), 2. GKK Arka SA Gdynia (18), 3. SKS Starogard Gdański (16), król strzelców: Miłosz Dubiela 20,82; MVP - Nikodem Czoska (UKS 7);


U12 mężczyzn: 1. STK Czarni Yankees Słupsk (22), 2. UKS 7 Trefl Sopot (20), 3. MTS Basket Kwidzyn (14); król strzelców: Bartosz Olechowicz (Czarni) 22,87; MVP - Cezary Jankowski (Czarni);


U11 mężczyzn: 1. STK Adkonis Czarni Słupsk (19), 2. SKS Starogard Gdański (16), 3. UKS 7 Trefl Sopot (22); król strzelców: Alan Duda (Czarni) 23,67; MVP - Michał Oleksy (Czarni);


U10 mężczyzn: 1. UKS 7 Trefl Sopot (17), 2. STK Adkonis Czarni Słupsk (14), 3. GKK Arka Gdynia SA (16); król strzelców: Igor Stolarz (Korsarz) 21,60; MVP - Szymon Kiejzik (UKS 7)

 

Podczas Meczu Gwiazd odbędą się trzy tradycyjne konkursy. Do konkursu RZUTÓW ZA TRZY PUNKTY tradycyjnie zakwalifikowani zostali najlepsi strzelcy za trzy punkty poszczególnych klas rozgrywkowych: 

Agata Ostrowska (Sportowa Politechnika)
Joanna Firko (Bryza)
Oliwia Radoń (Bryza)
Kamil Hanke 29 (Politechnika)
Szymon Tylkowski (SKS)
Wiktor Kujtkowski (UKS 7)

Pozostali uczestnicy mogą zgłaszać się mailowo (biuro@pozkosz.com) lub zapisywać przed samym konkursem 

Tradycyjny konkurs TRÓJKA Z TRZECH POZYCJI w którym trzeba jak najszybciej trafić za 2, za 3 i z połowy parkietu. Zespół konkursowy składa się z trenera, zawodnika i zawodniczki, dopuszczalne są wyjątki... szczególnie dla drużyn rodzinnych ;).

W końcu na końcu... BASKETMANIA AIRSHOW - niezwykle widowiskowy konkurs wsadów, do tej pory udział potwierdzili: Karol Skórowski - zwycięzca z 2014 roku, Jakub Pietkiewicz - zwycięzca z 2012 roku, Piotr Renkiel - zwycięzca z 2006 roku oraz Michał Kołodziej.

Do wszystkich konkursów można się jeszcze zgłaszać mailowo - biuro@pozkosz.com - ilość miejsc jest ograniczona.

[ powrót ]