Rozpoczynamy głosowanie na Mecz Gwiazd POZKosz 2015

Już 30 sierpnia w hali GCS w Gdyni odbędzie się Mecz Gwiazd POZKosz. Tradycyjnie już impreza podsumowująca sezon na Pomorzu będzie poświęcona pamięci Wojciecha Pietkiewicza, prezesa POZKosz, który odszedł od nas w 2006 roku. Pierwsze piątki zespołów tradycyjnie wskażą kibice w głosowaniu, które potrwa do 20 czerwca do 23:59.

Kandydatów do głosowania wybrali trenerzy zespołów. W każdej drużynie można głosować na 12 zawodniczek i zawodników wskazując pierwszą piątkę zespołów Wschodu i Zachodu. Głosowanie zakończy się 20 czerwca o 23:59.

Zespoły juniorek w Meczu Gwiazd poprowadzą: Katarzyna Dydek (Zachód) oraz Magdalena Szymkiewicz (Wschód), natomiast zespoły juniorów poprowadzą: Paweł Blechacz (Zachód) oraz Przemysław Bieliński (Wschód). Podczas Meczu Gwiazd już tradycyjnie zostanie rozegrany pojedynek Sędziowie – Trenerzy, do spotkania zwanego Świętą Wojną zespół sędziów poprowadzi Paweł Krawczyk, a ekipę trenerów Bogdan Zamośny.

Zapraszamy do głosowania na pierwsze piątki Meczu Gwiazd

Mecz Gwiazd POZKosz to również konkursy - rzutów za trzy punkty, trójka z trzech pozycji oraz wsadów. Do udziału w konkursach zapraszamy wszystkich chętnych - szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń znajdują się dziale Konkursy. Termin zgłoszeń do konkursów upływa 25 sierpnia, w przypadku dużej liczby zgłoszeń organizatorzy zastrzegają możliwość organizacji kwalifikacji w godzinach porannych 30 sierpnia. Nagrody w konkursach podczas Meczu Gwiazd już po raz drugi ufunduje Basketmania.pl.

Na koniec głosowania należy podać swój adres e-mail, oddany głos zostanie zaliczony dopiero wtedy kiedy odnotujemy kliknięcie w linka, który będzie znajdował się w mailu przesłanym na podany podczas głosowania adres mailowy.

[ powrót ]